TÜM ÜRÜNLERDE %25 İNDİRİM FIRSATI
TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI TÜM ÜRÜNLERDE % 25 İNDİRİM FIRSATI

Sıkça Sorulan Sorular

BY NURCİHAN olarak saygı ve karşılıklı güvene dayanan kalıcı ilişkilerin değerine inanıyoruz. Bu nedenle ekibimize olan güveniniz için teşekkür ederiz!
Siparişlerinizin takibinin yapılabilmesi adına öncelikle üye olmalısınız. Üyelik işleminin tamamlanmasının ardından dilediğiniz ürüne sipariş girebilirsiniz. 
Siparişleriniz anlık stok sistemi ile yönetilmekte olup, Görselde belirtilen den farklı ürün gönderilmez. 
Siparişlerinizin durumunu site sayfamızın sağ üst kısmında bulunan "sipariş takip" alanından sorgulayabilirsiniz.  https://www.bynurcihan.com/siparis-takip
Siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarının yoğunluğuna göre de 2-4 gün arasında ürünleriniz tarafınıza teslim edilir. 
Ürünlerinizin hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşması adına sabit bir kargo ile çalışmıyoruz. Siparişinizin sistemimize yansıması ile tarafınıza teslimat yapılacak adres için en hızlı kargo seçilmektedir. 
Ürününüz teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işleminin gerçekleşmesi için satış danışmanımız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. 
İade işleminizi, ürün tarafımıza kargodan teslim edildiği gün başlatıyoruz. Çalışmış olduğunuz bankanın yoğunluğuna göre ücretin hesabınıza yansıması 1-7 gün'ü bulabilir. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...